Jūsų užklausa

Užpildykite šią trumpą užklausos formą, jei norite susisiekti su mumis:

Siųsti

Kokybės politika

UAB “Argentavis” siekdama tenkinti klientų poreikius ir lūkesčius, užtikrinti stabilų ir efektyvų įmonės darbą, socialinį darbuotojų aprūpinimą bei ilgalaikius bendradarbiavimo santykius.

Mes įsipareigojame:

  • Lanksčiai reaguoti į kiekvieno kliento reikalavimus ir lūkesčius, užtikrinti ir nuolat gerinti paslaugų kokybę, siekti išlikti konkurencinga įmone Lietuvos rinkoje.
  • Atsakingi, motyvuoti ir sąžiningi darbuotojai- mūsų pagrindas. Todėl užtikrinant nuolatinio tobulinimosi galimybę, įsipareigojame kelti darbuotojų kompetenciją, vystyti profesinius įgūdžius.
  • Vadovautis galiojančiomis darbo tvarkomis bei įstatymais, racionaliai naudoti darbo išteklius, tobulinti vidinį komunikavimą ir bendradarbiavimą, siekti sklandaus, stabilaus ir efektyvaus įmonės darbo.
  • Visapusiškai užtikrinti klientų bei partnerių konfidencialumą.
  • Tenkinti darbuotojų lūkesčius ir poreikius bei kitų suinteresuotų šalių reikalavimus, rūpintis saugia darbo aplinka bei būti socialiai atsakinga įmone. Taikytu darbuotojų saugos ir sveikatos prevencines priemones ir gerinti visų darbuotojų darbo aplinką ir sąlygas įmonėje, mažinant kenksmingų ir pavojingų rizikos veiksnių poveikį;